Novinky

Letní kempování Divadla Dokola

Letní počasí máme již několik týdnů, čas dovolených se teprve blíží, divadlo Dokola stráví pracovní dovolenou v kempech na Jindřichohradecku. 9. - 12. 7. představení Kocour v botách každý den na jiném místě.

Výstava loutek v Galerii 140

V Galerii 140 v Táboře připravuje město Tábor výstavu Loutková divadélka. Kromě exponátů se sbírky Anny Novákové, rozené Kopecké, ze slavného loutkářského rodu, bude mít na výstavě svůj "koutek" i Divadlo Dokola.

Den dětí 1. 6. oslavený divadlem

V pátek 1. 6. mohou děti slavit svůj svátek na mnoha akcích. Divadlo Dokola se přidává a slaví třemi loutkovými pohádkami.  Děti, přejeme vše nejlepší!

Divadlo Dokola na Pintovce 2018

Ve spolupráci s lesní restaurací Pintovka Tábor připravilo Divadlo Dokola sérii letních hraní na Pintovce. Od oslavy dne dětí - 1. 6. až po ukončení prázdnin - 2. 9. 2018 budeme vystupovat za restaurací Pintovka v Táboře.

Budulínek v táborském Divadle Oskara Nedbala

Letní počasí na konci dubna příliš do divadla nelákalo, ale přesto diváci v sobotu 21.4.2018 cestu do kavárny Divadla Oskara Nedbala v Táboře našli. A mohli tak zjistit, proč Budulínek jmenuje Budulínek.

Samostřel vyjíždí

Sluníčko nám konečně připomíná, že se letní sezóna blíží a s ní slavnosti a akce pod širým nebem, na které  budeme kromě s loutkovými pohádky jezdit i se Samostřelem.

Táborská premiéra O Budulínkovi

V sobotu 21. 4. 2018 ve 14:30 proběhne v Kavárně Divadla Oskara Nedbala v Táboře táborská premiéra pohádky plné písniček O Budulínkovi. Vstup 50 Kč, prodej pouze na místě od 13:30, kapacita omezena. Těšíme se na Vás.

Autíčko, které nejezdí jenom do kola

Na zájezdě s Vodníkem v Bílině. Autíčko stále funguje, musíme na něj být hodní a trošku ho proslavit, aby nezlobilo, protože, málo platné, je jedním z nejdůležitějších členů souboru....

Fotky Budulínka

Konečně se nám podařilo získat krásné fotky z představení O Budulínkovi. Už se těšíme na táborskou premiéru v Divadle Oskara Nedbala, 21. 4. 2018 ve 14:30.

Dlouhý, Široký a Bystrozraký v Žatci

Získali jsme krásné fotky z dobrodružství Dlouhého, Širokého i Bystrozrakého, které proběhlo v neděli v Žatci....
| 1 , 2 , 3 , 4 , 5 |