Novinky

Vše nejlepší do Nového roku

Milí přátelé divadla a příznivci Divadla Dokola, děkujeme za přízeň v roce 2018, za podporu městu Tábor, Zdeňku Houdovi, firmě Contica s.r.o. a advokátní kanceláři Šíp, Kadlec, Paikrová s.r.o.

Káča bude vytáčet čerta na Střelnici

Poslední loutkové představení na Střelnici v roce 2018 bude Čert a Káča. V neděli 16. 12. 2018 v 15:00 se přijďte v předvánočním čase na chvilku zastavit při klasické pohádce v podání Kateřiny Pokorné.

Budulínek na Střelnici

Po Dášeňce, kterou vidělo 70 diváků, se na Střelnici podívá i zlobivý Budulínek. V neděli 2. 12. 2018 od 15:00 v malém sále. Jste zváni na pohádku v podání Martina Jurajdy a Jany Štromské.

Dášeňka na Střelnici

První představení Divadla Dokola na Střelnici se blíží. Již v neděli 11. 11. 2018 v 15:00 vykoukne Dášeňka za svého košíku. Jste všichni zváni na hraní, zpívání i malování.

Divadlo Dokola na Střelnici

Dnes se nám podařilo vybrat vhodné termíny pro zimní sezónu Divadla Dokola na Střelnici. Ano, dohodli jsme se s provozovatelem Střelnice, Josefem Nemethem na 6 nedělních představeních, které budou zahájeny Dášeňkou 11.

Úspěšná premiéra Dášeňky

Dnes uviděly první děti v MŠ Dlouhá v Táboře nejen loutkové představení Dášeňka čili život štěněte. A jak se jim to líbilo? Žádné neplakalo, smály se nejen na očekávaných místech, odpovídaly na hádanky, ...

Kocour v botách na Pintovce

Bohužel pro náhlou nemoc jednoho z herců musíme zrušit poslední představení v rámci letní série "Loutková Pintovka" v neděli 2. 9. 2018 od 14:30. Těšíme se na další představení v Táboře, např.

Letní kempování Divadla Dokola

Letní počasí máme již několik týdnů, čas dovolených se teprve blíží, divadlo Dokola stráví pracovní dovolenou v kempech na Jindřichohradecku. 9. - 12. 7. představení Kocour v botách každý den na jiném místě.

Výstava loutek v Galerii 140

V Galerii 140 v Táboře připravuje město Tábor výstavu Loutková divadélka. Kromě exponátů se sbírky Anny Novákové, rozené Kopecké, ze slavného loutkářského rodu, bude mít na výstavě svůj "koutek" i Divadlo Dokola.

Den dětí 1. 6. oslavený divadlem

V pátek 1. 6. mohou děti slavit svůj svátek na mnoha akcích. Divadlo Dokola se přidává a slaví třemi loutkovými pohádkami.  Děti, přejeme vše nejlepší!
| 1 , 2 , 3 , 4 |