Novinky

- online

Podpořte naše divadlo na HitHit.cz

Vážení přátelé, ještě pár dní zbývá do konce projektu na portále HitHit.cz. Za podporu si tam můžete vybrat jednu z odměn, které jsme pro vás připravili. Moc děkujeme!

Podpořte Divadlo Dokola svými nákupy

Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz! Najdete na něm přes 1 200  e-shopů a  při jakémkoli nákupu můžete podpořit Divadlo Dokola.
- online

Máme podcast!

Hlásíme, že máme podcast! Pusťte si naše povídání nejen o divadle :-) Těšit se můžete na naše bývalé i aktuální herce, spolupracovníky a další hosty. Napište nám, jak se Vám líbí.
- youtube

Záznamy našich inscenací online

Protože nám současná situace nedovoluje vrátit se na jeviště, zveřejníme jednou za 14 dní záznam našich inscenací online. Dostupné budou na youtube.cz, odkaz najdete také na našich facebookových stránkách.

Nové vedení Divadla Dokola

Od března 2021 Divadlo Dokola povede Andrea Vondrušková a Vojtěch Morava.
15:00 - Housův mlýn v Táboře

Fimfárum na Housově mlýně

Další letní loutková neděle na Housově mlýně v Táboře. Tentokrát pohádka Fimfárum na motivy knihy Jana Wericha. Skanzen husistství se těší na Vaši návštěvu v neděli 9. 8. 202 v 15:00.
15:00 - Housův mlýn v Táboře

Kovář Mikeš na Housově mlýně

Po úspěšném startu letních loutkových nedělí na Housově mlýně, kdy se čert opět ubránil Káče, přijde na Housův mlýn ukázat v neděli 12. 7. v 15:00 svou statečnost kovář Mikeš. Přijďte také!

Divadlo Dokola na Housově mlýně

Letní loutkové neděle na Housově mlýně v Táboře. Zážitkový skanzen husitství nás bude hostit v hlavním sále od 5. 7. 2020. Zahrajeme celkem 6 pohádek o nedělích od 15 hodin v průběhu července a srpna.

Premiéra Malé čarodějnice

V neděli 21. 6. 2020 v 15:00 uvedeme premiéru rodinného představení Malá čarodějnice v Mc Jordán Tábor. Komorní muzikálek pro spoustu loutek a jednu herečku na motivy pohádky Ottfrieda Preusslera zahraje Jana Štromská.

Konec sbírky na Donio.cz

Přejeme dětem k jejich dnešnímu svátku co nejčastější úsměv na tváři. Úsměv nám vyloudil na tváři i výsledek sbírky na www.donio.cz. Ukončujeme k dnešnímu dni tuto sbírku s krásným výsledkem 16 340,- Kč.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 |